O sklepie

 

O nas

 

"Receptury z Natury" bo tylko natura "wie" najlepiej, co dla nas dobre.

Asortyment naszych sklepów to starannie wyselekcjonowane produkty służące naturalnej pielęgnacji pochodzące z wielu miejsc świata. Często używane od stuleci, oparte o tradycyjne receptury sprawdzone przez całe pokolenia. Znajdziecie tu organiczne certyfikowane oleje; arganowy, z pestek dzikiej róży, jojoba, makadamia, migdałowy, naturalne masło shea. Całą kolekcję mydeł; mydło z Aleppo, marsylskie czy niezwykłe czarne mydło marokańskie Savon noir aż po cudownie kolorowe i pachnące mydełka Lavea z certyfikatem "Najlepsze w Polsce". Jesteśmy wyłącznym sprzedawcą w naszym rejonie naturalnych kosmetyków włoskiej firmy OMIA  opartych na naturalnych olejkach między innymi arganowym czy siemieniu lnianym. Są to żele do mycia, szampony, maski do włosów, balsamy do ciała, bez SLS, parabenów, silikonów, sztucznych barwników. Większość z nich ma certyfikat ekologiczny ICEA, są więc bezpieczne nawet dla wrażliwej skóry.

No i wreszcie kosmetyki rosyjskie, odkrycie ostatnich lat i prawdziwi ulubieńcy naszych klientów. Doskonałe składy kosmetyków i przystępna cena spowodowały stały wzrost ich popularności.
Dla sceptyków, którzy uważają, ze za wschodnią granicą nie może powstać nic dobrego, mamy dobrą wiadomość, wiele z tych produktów ma włoski certyfikat ICEA, więc możecie spać spokojnie.

Staram się wybierać naturalne, bezpieczne produkty, jeśli to możliwe certyfikowane. Używamy ich w gronie rodziny i znajomych i codziennie zbieramy opinie o kosmetykach w naszych sklepach, co pomaga wykluczyć produkty niespecjalnie udane, a wprowadzać do oferty te najlepsze. Dzięki kilku kanałom sprzedaży i dużej rotacji nasze produkty są zawsze "świeże" z możliwie długim terminem przydatności.

W sklepie znajdziecie też zdrową żywność i dział herbaciarni czyli to co na bieżąco oferujemy w jednym z naszych stacjonarnych sklepów

 

Informuję, że opisy produktów i zdjęcia są naszą własnością nie mogą być kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechniane w całości lub w części bez naszej zgody.
Jest to zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.Podstawa prawna:Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94nr 43 poz.170.

Bestsellery

Promocje

Newsletter

Najwyższa jakość

BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTÓW POTWIERDZONE CERTYFIKATAMI

imageimagecertyfiakt_icea

Copyright

recepturyznatury.pl  © 2017

Oprogramowanie sklepu internetowego SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie